• isibhengezo_sekhanda

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    I-HUA-QS1H-3110D iyimojula ye-optical 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) ehambisanayo.Inikeza ukuminyana kwembobo okukhuphukile kanye nokonga kwezindleko zesistimu.I-QSFP28 full-duplex optical module inikeza iziteshi ezi-4 ezizimele zokudlulisa nokwamukela, ngayinye ekwazi ukusebenza kwe-25Gb / s ngenani ledatha elihlanganisiwe le-100Gb / s ku-10km ye-fiber yemodi eyodwa.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    I-HUAQ100Zyakhelwe u-80km optical communication applications.Le mojula iqukethe i-4-lane optical transmitter, i-4-lane optical receiver kanye nebhulokhi yokuphatha amamojula okuhlanganisa i-2 wire serial inter- face.Amasignali okubona aphindwaphindwa abe yifayibha yemodi eyodwa ngesixhumi esijwayelekile se-LC semboni.Umdwebo webhulokhi uboniswa kuMfanekiso 1.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    I-HUA-QS1H-3102D iyimojuli ye-100Gb/s ye-Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) ehambisanayo ye-optical module.Inikeza ukuminyana kwembobo okukhuphukile kanye nokonga kwezindleko zesistimu.I-QSFP28 full-duplex optical module inikeza iziteshi ezi-4 ezizimele zokudlulisa nokwamukela, ngayinye ekwazi ukusebenza kwe-25Gb / s ngenani ledatha elihlanganisiwe le-100Gb / s ku-2km ye-fiber yemodi eyodwa.

    Intambo yeribhoni ye-fiber optical enesixhumi se-LC/UPC Duplex ingaxhunywa esakhiweni semojuli ye-QSFP28.Ukuqondanisa okulungile kuqinisekiswa izikhonkwane zomhlahlandlela ngaphakathi kwesitsha.Ikhebuli ngokuvamile ayikwazi ukusonteka ukuze kubekwe umzila ofanele ukuqondanisa kwesiteshi.Ukuxhumeka kukagesi kufinyelelwa ngesixhumi sohlobo lwamaphini angama-38 esithobela i-MSA.

    Umkhiqizo uklanywe nge-form factor, uxhumano lwe-optical/electric kanye ne-digital diagnostic interface ngokuvumelana ne-QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Iklanyelwe ukuhlangabezana nezimo zokusebenza zangaphandle ezinzima kakhulu ezihlanganisa izinga lokushisa, umswakama kanye nokuphazanyiswa kwe-EMI.Imojula ingaphathwa ngesixhumi esibonakalayo se-I2C esinezintambo ezimbili.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    I-HUA-QS1H3140D QSFP28 transceiver module yakhelwe izixhumanisi 100 Gigabit Ethernet phezu 40Km single mode fiber.Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala ngesixhumi esibonakalayo se-I2C, njengoba kucaciswe i-QSFP+ MSA.Futhi ihambisana ne-100G 4WDM-40 MSA.