I-100m 100G CFP2

Imodyuli ye-CFP2-100GBASE-SR10 isekela ubude bokuxhumanisa obungu-100m ku-fiber ejwayelekile yemodi ehlukahlukene (MMF, G.652). Isiginali engu-100 yeGigabit Ethernet ithwalwa ngaphezu kwamaza amade amane. I-Multiplexing ne-demultiplexing yama-wavelengths amane aphethwe ngaphakathi kwedivayisi.

Izici zomkhiqizo

 

• Isekela ama-103.1Gb / s kuye ku-112Gb / s bit rates

• Isibonisi esibonakalayo se-MPO 24

• Isixhumi esibonakalayo se-CPPI

• Ukudluliswa okungalawuliwe kwe-10x10Gb / s 850nm

• 10 interface kagesi ehambisanayo kagesi

• Isebenza ku-100m nge-OM3 MMF ne-150m nge-OM4 MMF

• Ukusetshenziswa kwamandla okuphansi <4W

• I-Digital Diagnostic Monitor Interfacel

• Isixhumanisi Sokuxhumana se-MDIO

• Iyahambisana ne-100GBASE-SR10

Ukushisa kwamakesi okusebenza:

Ukuhweba: 0 kuye ku-70 ° C

Izicelo

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb / s iMultimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet