• isibhengezo_sekhanda

I-10G SFP+ DWDM

  • I-10G SFP+ DWDM

    I-10G SFP+ DWDM

    I-HUASDxx1XL-C(I)D40 Ama-transceivers e-SFP+ Ethuthukisiwe Yefomu Encane Exhunyiwe aklanyelwe ukusetshenziswa kuzixhumanisi ze-10-Gigabit Ethernet ezifika ku-40km nge-SingleMode fiber.Zihambisana ne-SFF- 8431,SFF-8432 kanye ne-ITU-T G.698.1.Imiklamo ye-transceiver yenzelwe ukusebenza okuphezulu futhi ibiza ngempumelelo ukunikeza amakhasimende izixazululo ezingcono kakhulu zokuxhumana ngocingo.

    Le transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisela sihlanganisa ilaser ye-EML epholile.Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-PIN photodiode ehlanganiswe ne-TIA.Wonke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zekilasi I.Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucaciswe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumingcele yokusebenza kwedivayisi efana nezinga lokushisa le-transceiver, i-laser bias current, amandla okukhanya adlulisiwe, amandla okubona atholiwe kanye ne-transceiver supply voltage. .