• head_banner

I-10G SFP +

  • 10G SFP+ BIDI

    I-10G SFP + BIDI

    I-HUA-NET SFP + ZR Transceiver yenzelwe izinhlelo zokusebenza ze-8.5G / 10G Fiber- Channel kanye ne-10GBE.

    I-transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisa sifaka i-EML laser ebandayo. Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-APD photodiode ehlanganiswe ne-TIA. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I. Imisebenzi ye-HUA-NET SFP + ZR Digital diagnostics iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucacisiwe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumapharamitha wokusebenza wedivayisi njengokushisa kwe-transceiver, i-laser bias yamanje, amandla we-optical adlulisiwe, atholiwe amandla we-optical kanye ne-transceiver supply voltage.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    I-10G SFP + CWDM Module Ebonakalayo


    HUANETs I-HUACxx1XL-CDH1 I-CWDM 10Gbps SFP + transceiver yakhelwe ukudlulisa nokwamukela idatha ebonakalayo ngaphezulu kwemodi eyodwa ye-fiber optical ye-link length 100km. Le transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisa sifaka i-CWDM EML laser. Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-APD photodiode ehlanganiswe ne-TIA. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I. Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucacisiwe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumapharamitha wokusebenza wedivayisi njengokushisa kwe-transceiver, i-laser bias yamanje, amandla we-optical adlulisiwe, athola amandla we-optical namandla we-transceiver voltage .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP + Dual Fibre Optical Module

     

    I-HUA-NET SFP + ZR Transceiver yenzelwe izinhlelo zokusebenza ze-8.5G / 10G Fiber- Channel kanye ne-10GBE.

    I-transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisa sifaka i-EML laser ebandayo. Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-APD photodiode ehlanganiswe ne-TIA. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I. Imisebenzi ye-HUA-NET SFP + ZR Digital diagnostics iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucacisiwe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumapharamitha wokusebenza wedivayisi njengokushisa kwe-transceiver, i-laser bias yamanje, amandla we-optical adlulisiwe, atholiwe amandla we-optical kanye ne-transceiver supply voltage.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    I-10G SFP + DWDM

    I-HUASDxx1XL-C (I) i-D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP + transceivers yenzelwe ukusetshenziswa kuma-10-Gigabit Ethernet links aze afike ku-40km ngaphezulu kwe-SingleMode fiber. Zithobela i-SFF- 8431, SFF-8432 ne-ITU-T G.698.1. Imiklamo ye-transceiver yenzelwe ukusebenza okuphezulu futhi ibiza izindleko ukuhlinzeka amakhasimende izixazululo ezinhle kakhulu zokuxhumana ngocingo.

    Le transceiver inezingxenye ezimbili: Isigaba sokudlulisa sifaka i-EML laser esehlile. Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-PIN photodiode ehlanganiswe ne-TIA. Onke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zeklasi I. Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucacisiwe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumapharamitha wokusebenza wedivayisi njengokushisa kwe-transceiver, i-laser bias yamanje, amandla we-optical adlulisiwe, athola amandla we-optical namandla we-transceiver voltage .