I-1GE xPON ONT ONU ene-Router/Bridage eneSitifiketi se-Anatel

Inombolo ye-Anatel: 04266-19-12230

I-HZW-HG911(HGU) iyisisetshenziswa esitheminali se-xPON ONT esincane, esisebenza ekufinyeleleni okuhlanzekile kwe-broadband.Yamukela umklamo wesakhiwo esihlangene sohlobo oluncane olunokuhlanganiswa okuphezulu futhi lungahlinzeka ngo-1 GE(RJ45) izixhumi ezibonakalayo.Isekela ubuchwepheshe beswishi ye-Ethernet ye-layer 2 futhi kulula ukuyinakekela nokuyiphatha.Ingasetshenziswa kuhlelo lokusebenza lokufinyelela lwe-FTTH/FTTP kubasebenzisi abangabahlali nabebhizinisi.futhi ithobelana ngokugcwele nemithetho yezobuchwepheshe efana ne-ITU-T G.984.x kanye nesidingo sobuchwepheshe se-xPON
Izisetshenziswa.

I-Interface Parameters

 

Ikilasi B+
Ukuzwela kwesamukeli: -28dBm
Ubude begagasi: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Isilinganiso Sedatha Ephansi:2.488Gbps
Izinga ledatha elikhuphukayo:1.244GpbsT
I-GPON: I-FSAN G.984.2 ejwayelekile ye-SC/PC i-fibre yemodi eyodwa
28dB ukulahleka kwesixhumanisi nebanga elingu-20KM ngo-1:128

1*10/100/1000M izingxoxo ezizenzakalelayo
I-Duplex Egcwele/I-Half-Duplex
RJ45 Xhuma
I-Auto MDI/MDI-X
Ibanga lokudlulisa 100 Meter

Amapharamitha wedivayisi

 

Ubukhulu (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Ukunikezwa kwamandla esistimu 12 V DC, 0.5 A
Isisindo Cishe 240 g Ukusetshenziswa kwamandla okungashintshi 2.5 W
Izinga lokushisa lokusebenza 0°C kuya +50°C Ukusetshenziswa kwamandla okuphezulu 3 W
Umswakama osebenzayo 10% RH ukuya ku-90% RH (okungafinyeleli) Amachweba 1GE
Okokufaka kwe-adaptha yamandla 100–240 V AC, 50/60 Hz Izinkomba AMANDLA/PON/LOS/LAN

Umsebenzi Womkhiqizo

 

Ngokuhambisana ne-ITU - T G.984Standard, ilungisa i-GPON phezulu nomfula
Sekela ukutholwa okuzenzakalelayo kwe-ONU/Ukutholwa kwesixhumanisi/ukuthuthukiswa kwesilawuli kude sesofthiwe
Sekela izindlela eziningi zokubhalisa ze-SNNe-LOID+Iphasiwedi
Ukucushwa kwembobo ye-VLAN yokusekela
Sekela ukufunda kwekheli le-mac
Sekela umkhawulo wesilinganiso esisekelwe echwebeni kanye nokulawulwa komkhawulokudonsa

Sekela umsebenzi wokumelana nesiphepho ukusakaza
Sekela i-igmp transparent/snooping/proxy mode
Sekela ukucushwa kokuphatha okukude
Ukusekela Ukunikezwa Komkhawulokudonsa Onamandla (DBA)
Sekela umsebenzi womzila wezingqimba ezintathu
Ukuphathwa kwenethiwekhi ye-EMS okusekelwe ku-SNMP, kulula ukugcinwa
Sekela umsebenzi we-alamu wokuvala amandla, kulula ukuthola inkinga yesixhumanisi
Sekela imbobo yokulawula ukugeleza