Indawo yakho: Ikhaya
  • EDFA
  • 32 Amachweba EDFA
  • 32 Amachweba EDFA

    I-fwdm yokubona eyakhelwe ngaphakathi, ingadlulisela inethiwekhi ye-broadband ne-CATV ndawonye.
    I-Adopts Er Yb Codoped fiber-clad fiber technology;
    Izimbobo zokufaka ze-Catv: 1 ozikhethela
    Izimbobo zokufaka ze-Olt: 4-32 ozikhethela
    Izimbobo zokuphuma kwe-Com: 4-32 ozikhethela;
    Amandla okukhiphayo okubonakalayo: okukhiphayo okuphelele kufika ku-15W (41dBm);
    Isibalo somsindo ophansi: <6dB uma okokufaka kungu-0dBm;
    I-interface yokuphatha inethiwekhi ephelele, ngokuhambisana nokuphathwa kwenethiwekhi okujwayelekile kwe-SNMP;
    Isistimu yokulawula izinga lokushisa ehlakaniphile yenza ukusetshenziswa kwamandla kube phansi;

    Ipharamitha ye-Technique

    Into

    Iyunithi

    Amapharamitha wobuchwepheshe

    Phawula

    Umkhawulokudonsa osebenzayo

    nm

    1545 - 1565

    Ibanga lamandla okufakwayo okubonakalayo

    dBm

    -3 - +10

    Ubukhulu:-10-+10

    Isikhathi sokushintsha i-Optical

    ms

    ≤ 5

    Amandla aphezulu okukhiphayo

    dBm

    41

    Ukuqina kwamandla okukhiphayo

    dBm

    ±0.5

    Isibalo somsindo

    dB

    ≤ 6.0

    Amandla okufaka abonakalayo 0dBm, λ=1550nm

    Buyisela ukulahlekelwa

    Okokufaka

    dB

    ≥ 45

    Okukhiphayo

    dB

    ≥ 45

    Uhlobo Lwesixhumi esibonakalayo

    I-CATV IN:SC/APC,

    I-PON: SC/PC NOMA LC/PC

    COM:SC/APC NOMA LC/APC

    Ukulahleka kokufakwa kwembobo ye-PON kuya ku-COM

    ≤ 1.0

    dBm

    C/N

    dB

    ≥ 50

    Isimo sokuhlola ngokusho

    I-GT/T 184-2002.

    C/CTB

    dB

    ≥ 63

    C/CSO

    dB

    ≥ 63

    I-voltage yokuphakelwa kwamandla

    V

    A: AC100V – 260V

    (50 Hz~60Hz)

    B: DC48V(50 Hz~60Hz)

    C:DC12V(50 Hz~60Hz)

    Ibanga lokushisa elisebenzayo

    °C

    -10 - +42

    Ubuningi bomswakama ohlobene osebenzayo

    %

    Ubukhulu obungu-95% akukho ukujiya

    Isitoreji esiphezulu somswakama ohlobene

    %

    Ubukhulu obungu-95% akukho ukujiya

    Ubukhulu

    mm

    483(L)×440(W)×88(H)

     

     

    Ithebula Lokuqhathanisa Imodeli kanye Namandla

     

    Imodeli

    Ingqikithiamandla okukhipha i-dBm

    Inombolo yezimbobo zokukhiphayo

    Amandla okukhiphayo ngembobo ngayinye dBm

    NGEI-WDM

    EYA-4 -18

    25

    4

    18

    17

    EYA-4 -19

    26

    4

    19

    18

    EYA-4 -20

    27

    4

    20

    19

    EYA-4 -21

    28

    4

    21

    20

    EYA-4 -22

    29

    4

    22

    21

    EYA-4 -23

    30

    4

    23

    22

    EYA-4 -24

    31

    4

    24

    23

    EYA-8 -15

    25

    8

    15

    14

    EYA-8 -16

    26

    8

    16

    15

    EYA-8 -17

    27

    8

    17

    16

    EYA-8 -18

    28

    8

    18

    17

    EYA-8-19

    29

    8

    19

    18

    EYA-8 -20

    30

    8

    20

    19

    EYA-8 -21

    31

    8

    21

    20

    EYA-8 -22

    32

    8

    22

    21

    EYA-8-23

    34

    8

    23

    22

    EYA-8 -24

    35

    8

    24

    23

    EYA-16 -15

    29 

    16

    15

    14

    EYA-16 -16

    30 

    16

    16

    15

    EYA-16 -17

    31 

    16

    17

    16

    EYA-16 -18

    32 

    16

    18

    17

    EYA-16 -19

    33 

    16

    19

    18

    EYA-16 -20

    34

    16

    20

    19

    EYA-16 -21

    35

    16

    21

    20

    EYA-16 -22

    36

    16

    22

    21

    EYA-16 -23 

    37

    16

    23

    22

    EYA-16 -24 

    38

    16

    24

    23

    EYA-32 -15

    32 

    32

    15

    14

    EYA-32 -16

    33 

    32

    16

    15

    EYA-32 -17

    34

    32

    17

    16

    EYA-32 -18

    35

    32

    18

    17

    EYA-32 -19

    36

    32

    19

    18

    EYA-32 -20

    37

    32

    20

    19

    EYA-32 -21

    38

    32

    21

    20

    EYA-32 -22

    39

    32

    22

    21

    EYA-32 -23

    40

    32

    23

    22

    EYA-32 -24

    41

    32

    24

    23

    Ukusuka Embobeni ye-PON ukuya echwebeni le-COM kunokulahlekelwa kokufaka okungu-1dBm&1310nm no-1490nm.

     

    Isicelo

    Inethiwekhi yokukhulisa i-fiber 1550 yemodi eyodwa

    Inethiwekhi ye-FTTH

    Inethiwekhi ye-CATV

    Inethiwekhi yetrunk yebanga elide.FTTx PON, ubude begagasi obusebenzayo obukhulu: 1529.16~1563.86nm.

    Zonke izinhlobo zesistimu yokudlulisela ye-SDH/PDH.