• isibhengezo_sekhanda

40G QSFP+

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ Optical Module

    IQI-SFP+ amamojula we-transceiver aklanyelwe ukusetshenziswa ku-40 Gigabit ngomzuzwana izixhumanisi phezu kwefayibha ye-multimode.Athobelana ne-QSFP+ MSA kanye ne-IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ingxenye yesidlulisi esibonayo se-transceiver ihlanganisa uhlu lweziteshi ezi-4 ze-VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), i-buffer yokufaka yamashaneli angu-4 kanye nomshayeli we-laser, ukulawula nokuchema. amabhlogo.Ingxenye ye-optical receiver ye-transceiver ihlanganisa i-PIN photodiode ye-4-channel ye-4, i-TIA yamashaneli angu-4, i-buffer ephumayo yeziteshi ezi-4, amabhulokhi okulawula.

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ Optical Module

    IQI-SFP+ amamojula we-transceiver aklanyelwe ukusetshenziswa ku-40 Gigabit ngomzuzwana izixhumanisi phezu kwefayibha ye-multimode.Athobelana ne-QSFP+ MSA kanye ne-IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ingxenye yesidlulisi esibonayo se-transceiver ihlanganisa uhlu lweziteshi ezi-4 ze-VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), i-buffer yokufaka yamashaneli angu-4 kanye nomshayeli we-laser, ukulawula nokuchema. amabhlogo.Ingxenye ye-optical receiver ye-transceiver ihlanganisa i-PIN photodiode ye-4-channel ye-4, i-TIA yamashaneli angu-4, i-buffer ephumayo yeziteshi ezi-4, amabhulokhi okulawula.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP Optical Module

     

    II-HUAQ40Eiyimojula ye-transceiver eyenzelwe izinhlelo zokusebenza zokuxhumana ze-40Km.Idizayini ithobelana ne-40GBASE-ER4 yezinga le-IEEE P802.3ba.Imojula iguqula iziteshi zokufakwayo ezingu-4 (ch) zedatha kagesi ye-10Gb/s kumasiginali we-4 CWDM optical, futhi iphindaphindeka ibe isiteshi esisodwa se-40Gb/s yokudlulisela optical.Ngokuhlehlayo, ohlangothini lomamukeli, imojula i-optically de-multiplexes okokufaka kwe-40Gb/s kumasignali amashaneli angu-4 CWDM, futhi iwaguqulela kudatha kagesi ephumayo yesiteshi esingu-4.

    Amaza amaphakathi eziteshi ezi-4 ze-CWDM angu-1271, 1291, 1311 kanye no-1331 nm njengamalungu egridi ye-wavelength ye-CWDM echazwe ku-ITU-T G694.2.Iqukethe isixhumi se-LC esiyi-duplex yesixhumi esibonakalayo esibonakalayo nesixhumi samaphini angama-38 esixhumi esibonakalayo sikagesi.Ukuze kuncishiswe ukuhlakazeka kokubona ohlelweni lokudonsa isikhathi eside, i-fiber yemodi eyodwa (SMF) kufanele isetshenziswe kule mojula.

    Umkhiqizo uklanywe nge-form factor, uxhumano lwe-optical/electric kanye ne-digital diagnostic interface ngokuvumelana ne-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Iklanyelwe ukuhlangabezana nezimo zokusebenza zangaphandle ezinzima kakhulu ezihlanganisa izinga lokushisa, umswakama kanye nokuphazamiseka kwe-EMI.

    Imojula isebenza kusukela kugesi owodwa we-+3.3V kanye namasiginali okulawula umhlaba wonke we-LVCMOS/LVTTL njengeModule Present, Setha Kabusha, Ukuphazamisa kanye Nemodi Yamandla Aphansi ayatholakala namamojula.I-serial interface enezintambo ezi-2 iyatholakala ukuze ithumele futhi yamukele amasiginali okulawula ayinkimbinkimbi kanye nokuthola ulwazi lokuxilonga lwedijithali.Iziteshi ngazinye zingasingathwa futhi iziteshi ezingasetshenzisiwe zingavalwa ukuze umklamo ube nezimo eziguquguqukayo.

     

    Lo mkhiqizo uguqula idatha yokufaka kagesi engu-4-channel 10Gb/s ibe amasignali okubonayo e-CWDM (ukukhanya), ngohlelo oluqhutshwa yi-4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB).Ukukhanya kuhlanganiswe izingxenye ze-MUX njengedatha ye-40Gb/s, esakaza kumojula yokudlulisela kusuka ku-SMF.Imojuli yomamukeli yamukela okokufaka kwezimpawu ze-40Gb/s CWDM ze-optical, futhi i-de-multiplexes ibe amashaneli angu-4 angawodwana angu-10Gb/s anobude obuhlukile beza.Ukukhanya kwe-wavelength ngakunye kuqoqwa i-avalanche photodiode (APD), bese ikhishwa njengedatha kagesi ngemva kokukhuliswa kuqala nge-TIA bese kuba yi-post amplifier.

     

    II-HUAQ40Eyakhelwe nge-form factor, uxhumano lwe-optical/electric kanye nesixhumi esibonakalayo sokuxilonga idijithali ngokweSivumelwano se-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Iklanyelwe ukuhlangabezana nezimo zokusebenza zangaphandle ezinzima kakhulu ezihlanganisa izinga lokushisa, umswakama kanye nokuphazanyiswa kwe-EMI.Imojula inikeza ukusebenza okuphezulu kakhulu nokuhlanganiswa kwesici, okufinyeleleka nge-serial interface enezintambo ezimbili.