Indawo yakho: Ikhaya
  • EDFA
  • 64 Amachweba EDFA
  • 64 Amachweba EDFA

    I-fwdm yokubona eyakhelwe ngaphakathi, ingadlulisela inethiwekhi ye-broadband ne-CATV ndawonye.
    I-Adopts Er Yb Codoped fiber-clad fiber technology;
    Izimbobo zokufaka ze-Catv: 1 ozikhethela
    Izimbobo zokufaka ze-Olt: 4-32 ozikhethela
    Izimbobo zokuphuma kwe-Com: 4-32 ozikhethela;
    Amandla okukhiphayo okubonakalayo: okukhiphayo okuphelele kufika ku-15W (41dBm);
    Isibalo somsindo ophansi: <6dB uma okokufaka kungu-0dBm;
    I-interface yokuphatha inethiwekhi ephelele, ngokuhambisana nokuphathwa kwenethiwekhi okujwayelekile kwe-SNMP;
    Isistimu yokulawula izinga lokushisa ehlakaniphile yenza ukusetshenziswa kwamandla kube phansi;

    Ipharamitha ye-Technique

    Into

    Iyunithi

    Amapharamitha wobuchwepheshe

    Phawula

    Umkhawulokudonsa osebenzayo

    nm

    1545 - 1565

    Ibanga lamandla okufakwayo okubonakalayo

    dBm

    -3 - +10

    Ubukhulu:-10-+10

    Isikhathi sokushintsha i-Optical

    ms

    ≤ 5

    Amandla aphezulu okukhiphayo

    dBm

    41

    Ukuqina kwamandla okukhiphayo

    dBm

    ±0.5

    Isibalo somsindo

    dB

    ≤ 6.0

    Amandla okufaka abonakalayo 0dBm, λ=1550nm

    Buyisela ukulahlekelwa

    Okokufaka

    dB

    ≥ 45

    Okukhiphayo

    dB

    ≥ 45

    Uhlobo Lwesixhumi esibonakalayo

    I-CATV IN:SC/APC,

    I-PON: SC/PC NOMA LC/PC

    COM:SC/APC NOMA LC/APC

    Ukulahleka kokufakwa kwembobo ye-PON kuya ku-COM

    ≤ 1.0

    dBm

    C/N

    dB

    ≥ 50

    Isimo sokuhlola ngokusho

    I-GT/T 184-2002.

    C/CTB

    dB

    ≥ 63

    C/CSO

    dB

    ≥ 63

    I-voltage yokuphakelwa kwamandla

    V

    A: AC100V – 260V

    (50 Hz~60Hz)

    B: DC48V(50 Hz~60Hz)

    C:DC12V(50 Hz~60Hz)

    Ibanga lokushisa elisebenzayo

    °C

    -10 - +42

    Ubuningi bomswakama ohlobene osebenzayo

    %

    Ubukhulu obungu-95% akukho ukujiya

    Isitoreji esiphezulu somswakama ohlobene

    %

    Ubukhulu obungu-95% akukho ukujiya

    Ubukhulu

    mm

    483(L)×440(W)×88(H)

     

     

     

    Izinyathelo zokufaka
    1. Ngaphambi kokufaka okokusebenza, sicela ufunde ngokucophelela bese ufaka okokusebenza ngokuya nge-.Qaphela: Ngomonakalo owenziwe umuntu kanye neminye yonke imiphumela edalwe ukufakwa kwephutha okungahambisani ne-, ngeke sibe nesibopho futhi ngeke sinikeze iwaranti yamahhala.
    2. Khipha idivayisi ebhokisini;lungisa ku-rack futhi ubeke phansi ngokuthembekile.(Ukumelana okuphansi kufanele kube <4Ω).
    3. Sebenzisa i-multimeter yedijithali ukuze uhlole i-voltage yokunikezela, qiniseka ukuthi i-voltage yokuhlinzeka ihambisana nezidingo kanye nokhiye wokushintsha usendaweni ethi "VALIWE".Bese uxhuma ukunikezwa kwamandla.
    4. Faka isignali yokubona ngokomlayezo wesibonisi.Vula inkinobho yokushintsha uye endaweni ethi "VULIWE" bese ubheka isimo se-LED yephaneli yangaphambili.Ngemuva kokuthi inkomba yesimo sokusebenza sephampu iphenduke ibe luhlaza, idivayisi isebenza ngokujwayelekile.Bese ucindezela inkinobho yemenyu kuphaneli yangaphambili ukuze uhlole imingcele yokusebenza.
    5. Xhuma imitha yamandla okubona ekugcineni kokuphumayo kwesignali nge-jumper evamile yokuhlola i-fiber optical, bese ukala amandla okukhiphayo okubonayo.Qinisekisa amandla okukhiphayo alinganisiwe kanye namandla abonisiwe ayafana futhi afinyelele inani elincane.(Qinisekisa ukuthi imitha yamandla okukhanya isendaweni yokuhlola i-wavelength engu-1550nm; i-optical fibre test jumper iyona efanisiwe futhi endaweni yesixhumi ayinakho ukungcola.) Susa i-jumper yokuhlola i-fiber optical ejwayelekile kanye imitha yamandla optical;xhuma idivayisi kunethiwekhi.Kuze kube manje, idivayisi isifakwe ngokuphelele futhi yalungiswa.

    Isicelo

    Inethiwekhi yokukhulisa i-fiber 1550 yemodi eyodwa

    Inethiwekhi ye-FTTH

    Inethiwekhi ye-CATV

    Inethiwekhi yetrunk yebanga elide.FTTx PON, ubude begagasi obusebenzayo obukhulu: 1529.16~1563.86nm.

    Zonke izinhlobo zesistimu yokudlulisela ye-SDH/PDH.