• isibhengezo_sekhanda

I-Fiber Optic Transceivers

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    I-HUA-QS1H-3110D iyimojula ye-optical 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) ehambisanayo.Inikeza ukuminyana kwembobo okukhuphukile kanye nokonga kwezindleko zesistimu.I-QSFP28 full-duplex optical module inikeza iziteshi ezi-4 ezizimele zokudlulisa nokwamukela, ngayinye ekwazi ukusebenza kwe-25Gb / s ngenani ledatha elihlanganisiwe le-100Gb / s ku-10km ye-fiber yemodi eyodwa.

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ Optical Module

    IQI-SFP+ amamojula we-transceiver aklanyelwe ukusetshenziswa ku-40 Gigabit ngomzuzwana izixhumanisi phezu kwefayibha ye-multimode.Athobelana ne-QSFP+ MSA kanye ne-IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ingxenye yesidlulisi esibonayo se-transceiver ihlanganisa uhlu lweziteshi ezi-4 ze-VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), i-buffer yokufaka yamashaneli angu-4 kanye nomshayeli we-laser, ukulawula nokuchema. amabhlogo.Ingxenye ye-optical receiver ye-transceiver ihlanganisa i-PIN photodiode ye-4-channel ye-4, i-TIA yamashaneli angu-4, i-buffer ephumayo yeziteshi ezi-4, amabhulokhi okulawula.

     

     

     

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    I-HUAQ100Zyakhelwe u-80km optical communication applications.Le mojula iqukethe i-4-lane optical transmitter, i-4-lane optical receiver kanye nebhulokhi yokuphatha amamojula okuhlanganisa i-2 wire serial inter- face.Amasignali okubona aphindwaphindwa abe yifayibha yemodi eyodwa ngesixhumi esijwayelekile se-LC semboni.Umdwebo webhulokhi uboniswa kuMfanekiso 1.

     

     

     

  • 10KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

    10KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

     

    I-Huawei 100GE CFP2 yoqobo Amamojula CFP2-100G-LR4

  • 40KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

    40KM Huawei 100G CFP2 Optical Module

     

    I-Huawei 100GE CFP2 yoqobo Amamojula CFP2-100G-ER4

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ Optical Module

    IQI-SFP+ amamojula we-transceiver aklanyelwe ukusetshenziswa ku-40 Gigabit ngomzuzwana izixhumanisi phezu kwefayibha ye-multimode.Athobelana ne-QSFP+ MSA kanye ne-IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Ingxenye yesidlulisi esibonayo se-transceiver ihlanganisa uhlu lweziteshi ezi-4 ze-VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), i-buffer yokufaka yamashaneli angu-4 kanye nomshayeli we-laser, ukulawula nokuchema. amabhlogo.Ingxenye ye-optical receiver ye-transceiver ihlanganisa i-PIN photodiode ye-4-channel ye-4, i-TIA yamashaneli angu-4, i-buffer ephumayo yeziteshi ezi-4, amabhulokhi okulawula.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP Optical Module

     

    II-HUAQ40Eiyimojula ye-transceiver eyenzelwe izinhlelo zokusebenza zokuxhumana ze-40Km.Idizayini ithobelana ne-40GBASE-ER4 yezinga le-IEEE P802.3ba.Imojula iguqula iziteshi zokufakwayo ezingu-4 (ch) zedatha kagesi ye-10Gb/s kumasiginali we-4 CWDM optical, futhi iphindaphindeka ibe isiteshi esisodwa se-40Gb/s yokudlulisela optical.Ngokuhlehlayo, ohlangothini lomamukeli, imojula i-optically de-multiplexes okokufaka kwe-40Gb/s kumasignali amashaneli angu-4 CWDM, futhi iwaguqulela kudatha kagesi ephumayo yesiteshi esingu-4.

    Amaza amaphakathi eziteshi ezi-4 ze-CWDM angu-1271, 1291, 1311 kanye no-1331 nm njengamalungu egridi ye-wavelength ye-CWDM echazwe ku-ITU-T G694.2.Iqukethe isixhumi se-LC esiyi-duplex yesixhumi esibonakalayo esibonakalayo nesixhumi samaphini angama-38 esixhumi esibonakalayo sikagesi.Ukuze kuncishiswe ukuhlakazeka kokubona ohlelweni lokudonsa isikhathi eside, i-fiber yemodi eyodwa (SMF) kufanele isetshenziswe kule mojula.

    Umkhiqizo uklanywe nge-form factor, uxhumano lwe-optical/electric kanye ne-digital diagnostic interface ngokuvumelana ne-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Iklanyelwe ukuhlangabezana nezimo zokusebenza zangaphandle ezinzima kakhulu ezihlanganisa izinga lokushisa, umswakama kanye nokuphazamiseka kwe-EMI.

    Imojula isebenza kusukela kugesi owodwa we-+3.3V kanye namasiginali okulawula umhlaba wonke we-LVCMOS/LVTTL njengeModule Present, Setha Kabusha, Ukuphazamisa kanye Nemodi Yamandla Aphansi ayatholakala namamojula.I-serial interface enezintambo ezi-2 iyatholakala ukuze ithumele futhi yamukele amasiginali okulawula ayinkimbinkimbi kanye nokuthola ulwazi lokuxilonga lwedijithali.Iziteshi ngazinye zingasingathwa futhi iziteshi ezingasetshenzisiwe zingavalwa ukuze umklamo ube nezimo eziguquguqukayo.

     

    Lo mkhiqizo uguqula idatha yokufaka kagesi engu-4-channel 10Gb/s ibe amasignali okubonayo e-CWDM (ukukhanya), ngohlelo oluqhutshwa yi-4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB).Ukukhanya kuhlanganiswe izingxenye ze-MUX njengedatha ye-40Gb/s, esakaza kumojula yokudlulisela kusuka ku-SMF.Imojuli yomamukeli yamukela okokufaka kwezimpawu ze-40Gb/s CWDM ze-optical, futhi i-de-multiplexes ibe amashaneli angu-4 angawodwana angu-10Gb/s anobude obuhlukile beza.Ukukhanya kwe-wavelength ngakunye kuqoqwa i-avalanche photodiode (APD), bese ikhishwa njengedatha kagesi ngemva kokukhuliswa kuqala nge-TIA bese kuba yi-post amplifier.

     

    II-HUAQ40Eyakhelwe nge-form factor, uxhumano lwe-optical/electric kanye nesixhumi esibonakalayo sokuxilonga idijithali ngokweSivumelwano se-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Iklanyelwe ukuhlangabezana nezimo zokusebenza zangaphandle ezinzima kakhulu ezihlanganisa izinga lokushisa, umswakama kanye nokuphazanyiswa kwe-EMI.Imojula inikeza ukusebenza okuphezulu kakhulu nokuhlanganiswa kwesici, okufinyeleleka nge-serial interface enezintambo ezimbili.

     

     

     

  • I-10G XFP BIDI Optical Module

    I-10G XFP BIDI Optical Module


    I-HUANET'SAma-transceivers e-HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) athobelana Nesicaciso Samanje se-XFP Multi-Source Agreement (MSA).Ziyi-transceiver ye-multi-protocol yangempela ehambisana no-100km SONET OC-192 kanye ne-SDH STM-64 nge-ITU-T G.959.1, futhi futhi isekela u-10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, kanye nazo zonke. ahlobene ITU-T G.709 FEC (OTN) amanani edatha.Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala ngesixhumi esibonakalayo esinezintambo ezi-2, njengoba kucaciswe ku-XFP MSA.

     

  • I-10G XFP CWDM Optical Module

    I-10G XFP CWDM Optical Module

    I-HUANET I-HUAXCxx1XL-CDH1I-Transceiver ibonisa ukuzinza okuhle kakhulu kwe-wavelength, imojula ebiza kakhulu.Iklanyelwe izinhlelo zokusebenza ze-10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR/ZW kanye ne-10G Fiber- Channel.I-transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisela sihlanganisa i-laser ye-EML epholile.Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-photodiode ye-APD ehlanganiswe ne-TIA.Wonke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zekilasi I.I-transceiver ye-CWDM XFP inikeza isixhumi esibonakalayo sokuqapha esithuthukisiwe, esivumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumingcele yokusebenza kwedivayisi njengezinga lokushisa le-transceiver, i-laser bias current, amandla okukhanya adlulisiwe, ithole amandla optical kanye ne-transceiver supply voltage.

     

  • I-10G XFP DWDM

    I-10G XFP DWDM

     

    I-HUANET I-HUAXDI-xx1XL-CD80 i-DWDM XFP Transceiver ibonisa ukuzinza okuhle kakhulu kwe-wavelength, ukusebenza okusekela esiteshini se-100GHz, imojula ebiza kakhulu.Yakhelwe izinhlelo zokusebenza ze-10G DWDM SDH, 10GBASE-ZR kanye ne-10G Fiber- Channel.I-transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisela sihlanganisa i-laser EML ebandayo.Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-photodiode ye-APD ehlanganiswe ne-TIA.Wonke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser yekilasi I.I-transceiver ye-DWDM XFP inikeza isixhumi esibonakalayo sokuqapha esithuthukisiwe, esivumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumingcele yokusebenza kwedivayisi njengokushisa kwe-transceiver, i-laser bias current, amandla optical transmitted, ithole amandla optical kanye ne-transceiver supply voltage.

     

     

     

     

  • I-10G XFP Dual Fiber Optical Module

    I-10G XFP Dual Fiber Optical Module

    I-HUANET'SAma-transceivers e-HUA-XP1596-ZR, L Small Form Factor 10Gb/s (XFP) athobelana Nesicaciso Samanje se-XFP Multi-Source Agreement (MSA).Ziyi-transceiver ye-multi-protocol yangempela ehambisana no-100km SONET OC-192 kanye ne-SDH STM-64 nge-ITU-T G.959.1, futhi futhi isekela u-10GBASE-ZR/ZW 80km 10-Gigabit Ethernet, 10-Gigabit Fiber Channel, kanye nazo zonke. ahlobene ITU-T G.709 FEC (OTN) amanani edatha.Imisebenzi yokuxilongwa kwedijithali iyatholakala ngesixhumi esibonakalayo esinezintambo ezi-2, njengoba kucaciswe ku-XFP MSA.

     

     

     

  • I-10G SFP+ BIDI

    I-10G SFP+ BIDI

    I-HUA-NET SFP+ZR Transceiver yakhelwe i-8.5G/10G Fiber- Channel kanye nezinhlelo zokusebenza ezingu-10GBE.

    I-transceiver iqukethe izigaba ezimbili: Isigaba sokudlulisela sihlanganisa i-laser EML ebandayo.Futhi isigaba somamukeli siqukethe i-photodiode ye-APD ehlanganiswe ne-TIA.Wonke amamojula anelisa izidingo zokuphepha ze-laser zekilasi I.Imisebenzi ye-HUA-NET SFP+ZR Digital diagnostics iyatholakala nge-2-wire serial interface, njengoba kucaciswe ku-SFF-8472, evumela ukufinyelela kwesikhathi sangempela kumapharamitha okusebenza wedivayisi afana nezinga lokushisa le-transceiver, i-laser bias current, amandla optical adlulisiwe, atholiwe. amandla optical kanye ne-transceiver supply voltage.