• isibhengezo_sekhanda

Ibhodi le-GPF

  • I-Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    I-Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    I-Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board

    I-GPHF iyiBhodi Yesevisi ye-GPON ethengiswa kakhulu yeHuawei MA5800 Series OLT

    I-Huawei 16-GPON Port Interface Card enemojuli ye-B+/C+/C++ SFP

    Isilinganiso sokuhlukaniswa sokusekela esingu-1:128

    Isivinini Sokudlulisa: 2.488Gbit/s, Thola Isivinini: 1.244Gbit/s

    Uhlobo lwesixhumi esibonakalayo: SC/PC