• isibhengezo_sekhanda

IHuawei OLT

  • I-Huawei XSHF ye-MA5800 16-Port Symmetric 10G GPON Interface Board

    I-Huawei XSHF ye-MA5800 16-Port Symmetric 10G GPON Interface Board

    Ibhodi le-H901XSHF iyibhodi yesixhumi esibonakalayo esingu-16-port XGS-PON OLT.Isebenza kanye neyunithi yenethiwekhi yokubona (i-ONU) ukuhlinzeka ngezinsizakalo zokufinyelela ze-XGS-PON.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal imishini ye-SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal imishini ye-SmartAX MA5608T

    I-MA5608T Mini OLT yakhelwe ukubhekana ne-Fiber endaweni (FTTP) noma izimo zokusebenzisa i-fiber ejulile lapho i-OLT enkulu.

    i-chassis ingase ingabi yinhle kakhulu ngezizathu ezahlukahlukene.I-mini Huawei OLT MA5608T yakhelwe ukuthi ibe umphelelisi ophelele

    olunye uchungechunge lwe-MA5600 ama-OLT amakhulu futhi lunikeza izici zebanga lenkampani yenethiwekhi ezifanayo nokusebenza.

     

    Idizayini yokufinyelela ehlangene nengaphambili ye-MA5608T iyenza ibe yisixazululo esifanelekile sokuthunyelwa ezindaweni ezinjengamaqhugwane anesikhala,

    amakhabethe ongaphandle noma izakhiwo ezingaphansi.Inezinketho zokunika amandla i-AC ne-DC, izinga lokushisa elandisiwe, futhi inikeza ukufakwa kalula.

     

    Idizayinelwe ukusekela isidingo somkhawulokudonsa esikhula njalo, i-MA5608T ine-backplane engu-200 Gbps.Inhlanganisela yomthamo ophezulu

    kanye nokuxhumana kolayini okunokusebenza okungcono kakhulu kwesigaba kuvumela abaqhubi ukuthi balethe uhla lwezinsizakalo ukuze bathole imali engenayo ephezulu kakhulu

    amaphuzu ezindleko zokuncintisana.

     

    I-MA5608T yabelana ngesakhiwo somkhiqizo esifanayo nama-OLT ochungechunge lwe-MA5600 ukuvumela ukukhula kwenethiwekhi okungenazihibe.

  • I-Huawei 8 port GPON Service Card interface I-GPBH Board ene-C+ Module ye-MA5680T 5608T 5683T OLT

    I-Huawei 8 port GPON Service Card interface I-GPBH Board ene-C+ Module ye-MA5680T 5608T 5683T OLT

    I-GPBH yi-Huawei OLT 8 GPON Ports Enhanced Board ebisetshenziselwa uchungechunge lwe-Huawei MA5600T OLT, njenge-MA5600T, MA5603T, MA5608T, MA5680T, MA5683T.

    I-GPBH inezinguqulo ezimbili: H806GPBH, H807GPBH.

    Umehluko omkhulu phakathi kwe-GPBD ne-GPBH ukuthi i-GPBH iyinguqulo ethuthukisiwe, futhi isekela ukubunjwa komugqa okusekelwe ku-ONU, kodwa i-GPBD ngaphandle kwalo msebenzi.

  • I-Huawei GPON OLT C++ i-transceiver ebonakalayo ebhodini le-GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    I-Huawei GPON OLT C++ i-transceiver ebonakalayo ebhodini le-GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Incazelo I-Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF ithengisa kakhulu i-GPON Service Board yeHuawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card ene-B+/C+// Imojuli ye-SFP Ukusekela ukuhlukaniswa kwesilinganiso 1:128 Isivinini Sokudlulisa: 2.488Gbit/s, Thola Isivinini: 1.244Gbit/s Uhlobo lwesixhumi esibonakalayo: Ibanga le-SC/PC Max Transmit: 20KM Dlulisa i-Wavelength: 1490nm, Thola ubude be-Waveleng: 1310nm ITU-Tyana ne-G Standards .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984...
  • I-Stock Lot Yangempela ye-huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    I-Stock Lot Yangempela ye-huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    Uchungechunge lwe-SmartAX MA5680T luthuthukiswe ngokususelwa kuplathifomu ehlanganisiwe yesizukulwane sesithathu se-Huawei futhi angama-OLT okuqala okuhlanganisa emhlabeni.Uchungechunge lwe-MA5680T luhlanganisa imisebenzi yokuhlanganisa nokushintsha, lunikeze i-high-densityxPON, i-Ethernet P2P, namachweba we-GE/10GE, futhi lunikeze izinsizakalo zolayini wangasese we-TDM ne-Ethernet ngokunemba okuphezulu kwewashi ukuze kusekelwe isevisi yokufinyelela ku-inthanethi ebushelelezi, isevisi yevidiyo, isevisi yezwi. , kanye nokufinyelela kwesevisi enokwethenjelwa okuphezulu.Lolu chungechunge luthuthukisa ukwethembeka kwenethiwekhi, lwehlise ukutshalwa kwezimali ekwakhiweni kwenethiwekhi, futhi lwehlise izindleko ze-O&M.

    Uchungechunge lwe-MA5680T lufaka phakathi i-SmartAX MA5680T yomthamo omkhulu kanye ne-SmartAX MA5683T yomthamo omaphakathi.I-hardware nesofthiwe yalezi zinhlobo ezimbili zihambisana ngokugcwele ukuze kuncishiswe izindleko zokulungiswa kwezimpahla zenethiwekhi.Kulezi zinhlobo ezimbili, i-SmartAX MA5680T ihlinzeka ngezikhala zesevisi eziyi-16 kanti iSmartAX MA5683T ihlinzeka ngezikhala eziyisi-6.

  • I-Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    I-Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    I-SmartAX MA5683T iwumkhiqizo ohlanganisiwe we-optical access we-Gigabit Passive Optical Network (GPON).

    Lolu chungechunge luhlanganisa Itheminali yokuqala yemboni ye-Optical Line (OLT), ehlanganisa amandla aphezulu okuhlanganisa namandla okushintsha, isekela umthamo wendiza engemuva engu-3.2T, amandla okushintsha angu-960G, amakheli angu-512K MAC, kanye nokufinyelela ku-44-channel 10 GE noma i-768 GE. amachweba.

    Yehlisa Izindleko Zokusebenza Nokulungisa (i-O&M) ngezinguqulo zesofthiwe zawo womathathu amamodeli asebenzisana ngokugcwele namabhodi wesevisi, futhi kunciphisa inani lesitoko elidingekayo ezinxenyeni eziyisipele.

  • I-MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 evela kuHuawei

    I-MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 evela kuHuawei

    I-MA5800, idivayisi yokufinyelela izinsiza eziningi, iyi-OLT eyi-4K/8K/VR elungele inkathi ye-Gigaband.Isebenzisa i-architecture esabalalisiwe futhi isekela i-PON/10G PON/GE/10GE endaweni yesikhulumi esisodwa.Izinsizakalo ezihlanganisiwe ze-MA5800 ezisakazwa ngemidiya ehlukene, zinikeza umuzwa ophelele wevidiyo we-4K/8K/VR, zisebenzisa ukwenziwa kokubonwa okusekelwe kusevisi, futhi isekela ukuvela kwemvelo okushelelayo ku-50G PON.

    Uchungechunge olumise okwe-MA5800 lutholakala ngamamodeli amathathu: MA5800-X17, MA5800-X7, kanye ne-MA5800-X2.Ayasebenza kumanethiwekhi e-FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, kanye ne-D-CCAP.I-OLT MA5801 emise okwebhokisi engu-1 U iyasebenza ekumbozekeni kokufinyelela wonke ama-optical ezindaweni ezingaminyana kakhulu.

    I-MA5800 ingahlangabezana nezidingo zomsebenzisi zenethiwekhi ye-Gigaband enokufakwa okubanzi, i-broadband esheshayo, nokuxhumeka okuhlakaniphile.Kuma-opharetha, i-MA5800 ingahlinzeka ngamasevisi evidiyo e-4K/8K/VR aphakeme, isekele ukuxhumana okukhulu ngokomzimba kwamakhaya ahlakaniphile namakhampasi abona konke, futhi inikeza indlela ebumbene yokuxhuma umsebenzisi wasekhaya, umsebenzisi webhizinisi, ukubuyisela emuva iselula, kanye ne-inthanethi Yezinto ( IoT) amasevisi.Ukuthwala kwesevisi okuhlanganisiwe kunganciphisa amagumbi ezinto zehhovisi elimaphakathi (CO), kwenze lula ukwakheka kwenethiwekhi, futhi kunciphise izindleko ze-O&M.

  • IHuawei MA5800-X17 OLT yoqobo

    IHuawei MA5800-X17 OLT yoqobo

    I-MA5800, idivayisi yokufinyelela izinsiza eziningi, iyi-OLT eyi-4K/8K/VR elungele inkathi ye-Gigaband.Isebenzisa i-architecture esabalalisiwe futhi isekela i-PON/10G PON/GE/10GE endaweni yesikhulumi esisodwa.Izinsizakalo ezihlanganisiwe ze-MA5800 ezisakazwa ngemidiya ehlukene, zinikeza umuzwa ophelele wevidiyo we-4K/8K/VR, zisebenzisa ukwenziwa kokubonwa okusekelwe kusevisi, futhi isekela ukuvela kwemvelo okushelelayo ku-50G PON.

    Uchungechunge olumise okwe-MA5800 lutholakala ngamamodeli amathathu: MA5800-X17, MA5800-X7, kanye ne-MA5800-X2.Ayasebenza kumanethiwekhi e-FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, kanye ne-D-CCAP.I-OLT MA5801 emise okwebhokisi engu-1 U iyasebenza ekumbozekeni kokufinyelela wonke ama-optical ezindaweni ezingaminyana kakhulu.

    I-MA5800 ingahlangabezana nezidingo zomsebenzisi zenethiwekhi ye-Gigaband enokufakwa okubanzi, i-broadband esheshayo, nokuxhumeka okuhlakaniphile.Kuma-opharetha, i-MA5800 ingahlinzeka ngamasevisi evidiyo e-4K/8K/VR aphakeme, isekele ukuxhumana okukhulu ngokomzimba kwamakhaya ahlakaniphile namakhampasi abona konke, futhi inikeza indlela ebumbene yokuxhuma umsebenzisi wasekhaya, umsebenzisi webhizinisi, ukubuyisela emuva iselula, kanye ne-inthanethi Yezinto ( IoT) amasevisi.Ukuthwala kwesevisi okuhlanganisiwe kunganciphisa amagumbi ezinto zehhovisi elimaphakathi (CO), kwenze lula ukwakheka kwenethiwekhi, futhi kunciphise izindleko ze-O&M.

  • I-Huawei 50A 100A Rectifier Yangempela ETP48100-B1 220V-48V OLT Ukunikezwa Amandla Amandla Okuxhumana

    I-Huawei 50A 100A Rectifier Yangempela ETP48100-B1 220V-48V OLT Ukunikezwa Amandla Amandla Okuxhumana

    Ukunikezwa kwamandla kwe-ETP48100-B1 OLT

    I-ETP48100-B1-50A iyisiguquli samandla senkampani yenethiwekhi i-AC kuya ku-DC, iguqula amandla angu-220V/110V AC abe -48V DC amandla, MAX okukhiphayo 50A.I-ETP48100-B1-50A inokukhipha okungu-4, okuphumayo ngakunye okungu-MAX 25A;Uma unolwazi ngama-R4850G2 amabili, inani eliphelele lingaba ngu-100A.

    Le PSU ihlinzekwa ngemojula eyodwa yokulungisa ye-PSU R4850G2 enikeza a53.5V / 50Aokukhiphayo, imojula yokuqapha ye-PMU 11A kanye nesikhala samahhala sokufaka enye imojula namandla afinyelela ku-100A.

  • Ibhodi lesevisi yeHuawei GPON OLT GPUF C++

    Ibhodi lesevisi yeHuawei GPON OLT GPUF C++

    I-Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board

    I-GPUF iyiBhodi Yesevisi ye-GPON ethengiswa kakhulu yeHuawei MA5800 Series OLT

    I-Huawei 16-GPON Port Interface Card enemojuli ye-B+/C+/C++ SFP

    Isilinganiso sokuhlukaniswa sokusekela esingu-1:128

    Isivinini Sokudlulisa: 2.488Gbit/s, Thola Isivinini: 1.244Gbit/s

    Uhlobo lwesixhumi esibonakalayo: SC/PC

    Ibanga Lokudluliswa Okuphezulu: 20KM

  • Itheminali ye-Optical Line Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Itheminali ye-Optical Line Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Iqhutshwa umkhuba wokuguquguquka kokufinyeleleka kwefayibha emhlabeni wonke, inkundla yesizukulwane esilandelayo seHuawei ye-OLT ithuthukiswa ngokubambisana namakhasimende ethu.Uchungechunge lwe-MA5800 lwe-OLT luyinkundla yakamuva nethuthuke kakhulu ye-OLT embonini.Iklanyelwe ukusekela ukukhula okuqhubekayo kwesidingo somkhawulokudonsa, ukuhlangana kwezintambo nokufinyelela okungenantambo, kanye nokufudukela ku-SDN.

    Indawo yokuqala yomkhakha engu-40 Gbit/s-capacity Next-Generation Optical Line Terminal (NG-OLT).Imojula ye-Huawei ye-SmartAX MA5800 yokufinyelela ezinsizeni eziningi isebenzisa izakhiwo ezisabalalisiwe ukuze isekele i-ultra-broadband, izinsizakalo ze-Fixed Mobile Convergence (FMC), namandla ahlakaniphile, njengokubonwayo okusekelwe ku-SDN.

    Isethi ye-chip ye-MA5800 ye-Network Processor (NP) ehlelekayo isheshisa ukukhishwa kwezinsizakalo ezintsha, ibhekelela isidingo sezinsizakalo ezihlukene, okuhlanganisa ukuhlukaniswa kwabahlinzeki besevisi abadayiswayo nabadayiswayo.

     

  • IHuawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    IHuawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    I-MA5800, idivayisi yokufinyelela izinsiza eziningi, iyi-OLT eyi-4K/8K/VR elungele inkathi ye-Gigaband.Isebenzisa i-architecture esabalalisiwe futhi isekela i-PON/10G PON/GE/10GE endaweni yesikhulumi esisodwa.Izinsizakalo ezihlanganisiwe ze-MA5800 ezisakazwa ngemidiya ehlukene, zinikeza umuzwa ophelele wevidiyo we-4K/8K/VR, zisebenzisa ukwenziwa kokubonwa okusekelwe kusevisi, futhi isekela ukuvela kwemvelo okushelelayo ku-50G PON.

    Uchungechunge olumise okwe-MA5800 lutholakala ngamamodeli amathathu: MA5800-X17, MA5800-X7, kanye ne-MA5800-X2.Ayasebenza kumanethiwekhi e-FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, kanye ne-D-CCAP.I-OLT MA5801 emise okwebhokisi engu-1 U iyasebenza ekumbozekeni kokufinyelela wonke ama-optical ezindaweni ezingaminyana kakhulu.

    I-MA5800 ingahlangabezana nezidingo zomsebenzisi zenethiwekhi ye-Gigaband enokufakwa okubanzi, i-broadband esheshayo, nokuxhumeka okuhlakaniphile.Kuma-opharetha, i-MA5800 ingahlinzeka ngamasevisi evidiyo e-4K/8K/VR aphakeme, isekele ukuxhumana okukhulu ngokomzimba kwamakhaya ahlakaniphile namakhampasi abona konke, futhi inikeza indlela ebumbene yokuxhuma umsebenzisi wasekhaya, umsebenzisi webhizinisi, ukubuyisela emuva iselula, kanye ne-inthanethi Yezinto ( IoT) amasevisi.Ukuthwala kwesevisi okuhlanganisiwe kunganciphisa amagumbi ezinto zehhovisi elimaphakathi (CO), kwenze lula ukwakheka kwenethiwekhi, futhi kunciphise izindleko ze-O&M.